KIM JESTEŚMY

Hillock Consulting jest rodzinną firmą  obecną  na trójmiejskim rynku od 2008 roku.  Skupiamy się na dwóch filarach działalności. Są nimi szeroko rozumiany consulting dla branży FMCG oraz produkcja napoju energetycznego 4FIGHTER. Nasz kapitał w 100% jest kapitałem polskim. Staramy się, aby nasi dostawcy i partnerzy również mieli korzenie polskie – w ten sposób chcemy wspierać rozwój rodzimej przedsiębiorczości i dołożyć swoją cegiełkę na rzecz podnoszenia dobrobytu w Polsce.

NASI KLIENCI

Nasi klienci to ludzie aktywni, Fighterzy, którzy dzień po dniu konsekwentnie realizują swoje cele –zarówno zawodowe jak i prywatne. To ludzie waleczni. Dla nich bariery są motywatorem do dalszego działania i wzmożonego wysiłku. Uwielbiają wyzwania i problemy. Wychodzą im naprzeciw i kreatywnie rozwiązują, niejednokrotnie przekraczając swoje własne ograniczenia i ciągle się ucząc. Codziennie doskonalą się w dziedzinach, które są ich pasją i zajęciem. Dzięki temu w pełni realizują swój potencjał. To ludzie, którzy chcą dbać o swoją dobrą formę. Zarówno fizyczną jak i psychiczną. Nasi klienci mają w sobie moc i kipią energią. Dążą do osiągania szczytów i wyznają zasadę „always the first”. A kiedy czują, że zaczyna im brakować energii, sięgają po napój 4FIGHTER i szybko wracają na wcześniej obrany tor.

NASZE PRODUKTY

Naszym klientom oferujemy bezpieczny dla zdrowia napój energetyczny 4FIGHTER w dwóch smakach – klasycznym i mojito. Energia napoju zamknięta jest w czarnej puszce 0,25 l lub, w przypadku klasycznego smaku, dodatkowo w butelce o pojemności 1 l. Jesteśmy przekonani, że dawka energii jaką przekazujemy w naszym napoju sprawi, że cele i zadania jakie stają przed nami każdego dnia będą łatwiejsze do realizacji.

Więcej o naszych produktach oraz aktualnych promocjach i konkursach możesz znaleźć na naszym fanpage’u facebook.com/4FIGHTER.ENERGY.DRINK/. Sprawdzaj go regularnie – bo sporo się dzieje.